today18.01.2019 Cuma
ANTAKYA BELEDİYESİ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI’NDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

 

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı’nı ve antrenörlerini ağırladı.

           Ziyarette Başkan Kimyeci’ye Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Karakaplan, Spor İşleri Müdürü Cengiz Şenkule eşlik etti.

           Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, “Gerek Antakya’mız gerekse Hatay’ımızı, ülkemizi temsilen yapmış olduğunuz bu mücadele çok önemli. Hem azminiz hem kararlılığınız ve bu konudaki tüm zorluklara rağmen gayret içerisinde antrenmanlarınızı yapmanız ve gittiğiniz her müsabakada centilmenliğinizle, spor sevginizle, örnek davranışlarınızla bizlerin gururu oldunuz. İlaveten kupalarınızla, madalyalarınızla bu başarılarınızı taçlandırmış oldunuz.  İnanıyorum ki kazanacak çok maçlarınız, gidecek çok yolunuz ve ülkemizi gururlandıracak çok güzel neticeler alacaksınız. O cevheri, o potansiyeli sizde görüyorum. Şu anda sizler Antakya Belediyesi Bayan Voleybol Takımı olarak bölge şampiyonu oldunuz, bölgemizi temsil ediyorsunuz. Sizlerin eğitiminde katkı veren, destek olan kıymetli antrenörlerimize, idarecilerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Sizleri bu güzel sporu yapma konusunda teşvik eden ailelerinize de saygılarımı iletiyorum. Başarılarınızdan dolayı bir kez daha sizleri tebrik ediyor, devamını diliyorum.” dedi.

          Antakya Belediyesi Bayan Voleybol Takımı ve antrenörleri Sait Yiğitbaşı ve Orhan Cepheci, desteklerini esirgemeyen Başkan Kimyeci’ye ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

          Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yayın Tarihi : 14 Mayıs, 2018