today18.01.2019 Cuma
BAŞKAN KİMYECİ, 24 HAZİRAN CUMHURBAŞKANLIĞI VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİ KAPSAMINDA KAPI KAPI EV ZİYARETLERİNDE BULUNUYOR

 

          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere YÜTAŞ Kooperatif Başkanı ve üyeleri, Alahan Mahalle Muhtarı Hilmi Özkan, Narlıca Mahallesi sakinlerinden Ahmet Atlıger, Akasya Mahallesi sakinlerinden Ahmet Avcıoğlu’yu ziyaret etti.

          24 Haziran seçimleri öncesinde ev ev, kapı kapı gezerek vatandaşları bilgilendiren Başkan Kimyeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı seçim manifestosu, hedefler ve Hükümetin icraatları hakkında bilgilendirmede bulundu.

          Başkan Kimyeci, Türk Milleti’nin dönüm noktası olarak ifade ettiği 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi hakkında açıklamalarda bulundu.

          Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten YÜTAŞ Kooperatif Başkanı ve üyeleri, Alahan Mahalle Muhtarı Hilmi Özkan, Narlıca Mahallesi sakinlerinden Ahmet Atlıger, Akasya Mahallesi sakinlerinden Ahmet Avcıoğlu, verdiği bilgilerden dolayı Başkan Kimyeci’ye teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 14 Mayıs, 2018