today14.12.2018 Cuma
BAŞKAN KİMYECİ, HER GÜN FARKLI BİR MAHALLEDE KURULAN İFTAR SOFRALARINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELİYOR

 

          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, her yıl olduğu gibi bu yıl da mübarek Ramazan ayı münasebeti ile Antakya Belediyesi tarafından organize edilen iftar programlarında vatandaşlarla buluşuyor.

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci mübarek ramazan ayı dolayısıyla Antakya Belediyesi’nce organize edilen İftar Sofrası programları kapsamında Bağrıyanık Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında Bağrıyanık, Havuzlar, Şirince, Dutdibi, Aydınlıkevler, Karaalibölüğü, Fevzi Çakmak ve Kuyulu Mahalleleri sakinleri ile buluştu.

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin ev sahipliği yaptığı programda Kuran-ı Kerim tilaveti, tasavvuf dinletisi ile sağlanan huzurlu bir ortamda vatandaşlar oruçlarını açtı.

           Programa katılan mahalle sakinleri ile tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını soran Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci; “Bu güzel iftar sofrasında bizi gönül sofranıza misafir ettiğiniz için şahsım, Antakya Belediyesi ailesi adına sizleri sevgiyle selamlıyorum. Bu mübarek Ramazan’da iftarımızı sizlerle birlikte yapmanın gururunu ve heyecanını taşıyorum. Önümüzdeki seçimde sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın yakından takip ettiği, dünya lideri, Türkiye’nin gururu, mazlumların önderi, İslam ümmetinin lideri, milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

             Son 16 yılda ülkemiz için, şehrimiz için yapılan hayatın her alanındaki yenilikler ve değişiklerle ülkemizin kalkınmasını, gelişmesini ve ülkemizi dünyanın en güçlü ilk 16 ülkesi arasında yer almasını sağlayan Cumhurbaşkanımızın yaptığı hizmetlerin 24 Haziran’dan sonraki süreçte de artarak güçlü bir şekilde Türk Milleti’nin şan ve şerefi yüceltecek şekilde yapması için Cumhurbaşkanımıza oylarımızla destek olacağız. Cumhurbaşkanımızı 24 Haziran’da ilk kez devlet başkanı olarak seçeceğiz ayrıca birbirinden değerli, kendini vatanına, milletine, devletine, bayrağına adamış 600 milletvekilini de Sayın Cumhurbaşkanımızın yanına asker olarak göndereceğiz. Bu bağlamda Cumhurbaşkanımıza yol arkadaşı olmak üzere AK Parti ailesindeki milletvekillerimize de teveccühlerinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. 24 Haziran’ın ülkemiz, milletimiz, devletimiz, vatanımız ve bayrağımız için tek yürek olarak millet olarak bu seçimlerde oylarımızı kullanacağız, vatanımıza, milletimize hayırlı, uğurlu olsun. Bu güzel iftar programında bir arada olmanın kıvancını yaşıyorum, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

             İftar sonuna kadar devam eden programda Başkan Kimyeci, mahalle sakinleri ile birlikte oruçlarını açarak iftarlarını yaptıktan sonra, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

            Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Yayın Tarihi : 06 Haziran, 2018