today26.03.2019 Salı
BAŞKAN KİMYECİ, EVDE TEMİZLİK VE EVDE BAKIM HİZMETİ ALAN YAŞLI VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Evde Temizlik ve Evde Bakım Hizmeti alan 65 yaş üzeri yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Esenlik Mahallesi’nde 65 Yaş ve üzeri Evde Temizlik ve Evde Bakım hizmeti alan vatandaşları ziyaret eden Başkan Kimyeci, vatandaşların hallerini hatırlarını sordu.

Başkan Kimyeci, temizlik hizmetlerinden yararlanan vatandaşların hizmet hakkındaki düşüncelerini öğrenerek her türlü istek ve ihtiyaçlarının karşılanmaya devam edeceklerini ifade etti.

Hizmet denetimleri programı kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Başkan Kimyeci, Evde Temizlik ve Evde Bakım Hizmeti alan Cemal Kurtoğlu, Sabriye Salcan, Ahmet Cezayiroğlu, Mevlüde Gökçe, Fethiye Zeytunlu, Fatma Bakırhan, Mevlüde Yüksek isimli vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Kimyeci hizmet denetimleri esnasında Evde Temizlik ve Evde Bakım hizmetleri bünyesinde yürütülen fizik tedavi uygulamasını da bizzat gözlemleyerek, bu uygulamaya ihtiyacı olan ve mümkün olan en çok sayıda vatandaşa ulaşılarak bu hizmetin uygulanması konusunda talimatta bulundu. Başkan Kimyeci belediye bünyesinde bulunan fizyoterapist eşliğinde yapılan evde fizik tedavi uygulamasının yaşlı vatandaşlar için çok önemli olduğunu ifade etti.

Evde Temizlik ve Evde Bakım hizmeti alan vatandaşlar, örnek hizmetten ve ilgiden dolayı Başkan Kimyeci’ye ve Antakya Belediyesi ailesine teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 11 Haziran, 2018