today27.03.2019 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ, KARNE HEYECANI YAŞAYAN ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

 

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılını tamamlayarak karne alan öğrencileri kutladı.

          Başkan Kimyeci, öğrencilerin ailelerini ve öğretmenlerini de tebrik ederek, “Sevgili öğrenciler, 2017-2018 eğitim-öğretim yılını bugün alacağınız karnelerle tamamlıyorsunuz. Uzun bir eğitim maratonunun ardından en büyük hakkınız olan tatili sonuna kadar hak ettiğinizi bilmenizi isterim. 2017-2018 eğitim-öğretim yılını tamamlarken, öncelikle anaokulundan üniversiteye kadar tüm kademelerde eğitim gören siz değerli öğrencilerimizi kutluyorum. Sizlerle birlikte karne heyecanını yaşadığımız bugünde, notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. Antakya Belediyesi olarak sizlerin yaz tatilini en güzel şekilde geçirmenizi sağlamak amacıyla çalışmalar yürütüyoruz. Tek amacımız sizlerin hoşça vakit geçirmesi ve geleceğe güvenle bakan nesiller olarak yetişmenizdir. Bu duygularla yaz tatilini sağlıklı, huzurlu ve verimli bir şekilde geçirmenizi ümit ediyorum.

           Aynı zamanda ülkesini, milletini, bayrağını, tarihini seven birer insan olarak yetişmenizde en büyük fedakarlığı gösteren ailelerinize ve öğretmenlerinize sevgilerimi sunarak, sizlere mutluluk ve huzur dolu bir tatil diliyorum.” dedi.

Yayın Tarihi : 11 Haziran, 2018