today27.03.2019 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ İFTAR SOFRALARINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

  Antakya Belediyesi mübarek Ramazan ayı programları çerçevesinde her akşam bir mahallede iftar sofraları kurarak vatandaşlarla gönül köprüsü kurmaya devam ediyor.

İftar programları çerçevesinde geçtiğimiz hafta sonu üç günde üç farklı yerde Başkan Kimyeci iftar sofrası programlarında vatandaşlarla bir araya geldi.

Cuma Günü Demirköprü Mahallesi’nde İftar Programı

Geçtiğimiz Cuma günü Demirköprü Mahallesi Mahalle Meydanı’nda hazırlanan iftar programında Başkan Kimyeci, Demirköprü Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Başkan Kimyeci Demirköprü Mahallesi’nde yapmış olduğu konuşmada şu görüşlere yer verdi; “24 Haziran ülkemiz için çok önemli, bu seçim sadece ülkemizi ilgilendiren bir seçim değil. Tüm İslam ümmetinin gözünü Türk Milleti’ne diktiği bir seçim. Tüm İslam ümmetinin önderi, aynı zamanda tüm mazlum coğrafyaların sesi olarak gür bir sesle haksızlıklara dur diyen bir Cumhurbaşkanına sahibiz. Cumhurbaşkanımızı 24 Haziran’da ilk kez devlet başkanı olarak seçeceğiz ayrıca birbirinden değerli, kendini vatanına, milletine, devletine, bayrağına adamış 600 milletvekilini de Sayın Cumhurbaşkanımızın yanına asker olarak göndereceğiz. Böylece Sayın Cumhurbaşkanımız bundan sonraki süreçte Türkiye’nin kalkınmasında, hayatın her alanında ülkemizi bir ve bütün tutarak çok önemli mesafeler kat etti ve etmeye devam edecek. Türkiye’mizin daha güçlü olması için, gücünü milletten alan, millete faydalı olacak işler yapacak bir lidere ihtiyacımız var. Milletimizin duasıyla, son 16 yılda tek başına iktidar olmanın verdiği güçle milletimize hizmet eden bir lidere sahibiz. İnanıyorum ki 24 Haziran’da Hatay’ımızda, ülkemizde hem ülkemizin selameti, hem de istiklalini korumak için hem de tüm İslam ümmetine liderlik yapmaya devam etmesi için Sayın Cumhurbaşkanımızı yüksek oy yüzdesiyle seçeceğiz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz dua ve desteklerden dolayı teşekkür ediyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

İftar programında Başkan Kimyeci’ye AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve daire müdürleri eşlik etti.

Cumartesi Günü Açıkdere Mahallesi İftar Programı

Başkan Kimyeci cumartesi günü ise Açıkdere Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında orucunu vatandaşlarla birlikte açtı. Başkan Kimyeci, iftar programına katılan vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu.

Başkan Kimyeci’ye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve muhtarlar eşlik etti.

Pazar Günü Ovakent Mahallesi İftar Programı

Başkan Kimyeci, son olarak Pazar günü Ovakent Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya gelerek, orucunu açtı. Başkan Kimyeci, iftar programına katılan vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu. Başkan Kimyeci Ovakent Mahallesi’nde yoğun katılımın sağlandığı iftar programında vatandaşların mübarek Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını dileyerek, katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Kimyeci’ye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, muhtarlar eşlik etti.

Yayın Tarihi : 11 Haziran, 2018