today20.04.2019 Cumartesi
BAŞKAN KİMYECİ MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

BAŞKAN KİMYECİ MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında gerek Türkiye’de gerekse Hatay’da halkın büyük bir teveccüh göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkanlık Sisteminin ilk Cumhurbaşkanı seçmesinden ve AK Parti’ye verilen desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Başkan Kimyeci, ziyaret programları kapsamında İplikpazarı, Hacı Ömer Alpagot ve Aydınlıkevler,  Mahallelerini ziyaret ederek, başta mahalle muhtarları olmak üzere, mahalle temsilcileri ve vatandaşlara teşekkür etti.

Ziyaretler sırasında konuşan Başkan Kimyeci; “Sizlere Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gönül dolusu selamlarını getirdik. Aynı zamanda teşekkürlerini getirdik. Bilhassa 24 Haziran’da yapılan seçimlerde ülkemizin istikrarını ve istikbalini ilgilendiren çok önemli bir seçim sürecinde sizlerin, dua ve desteklerinizden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımızın teşekkürlerini iletiyorum.” dedi.

Mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyetleri ifade ettikleri konuşmalarının ardından Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini ileterek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

Yayın Tarihi : 01 Ağustos, 2018