today20.04.2019 Cumartesi
ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ’NDE ÜCRETSİZ KUAFÖR VE FİZYOTERAPİST HİZMETİ BAŞLADI

 

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Mahfel Sosyal Tesislerinde bulunan Hanımlar Lokali’nde Kuaför ve Fizyoterapist hizmetinin açılışını gerçekleştirdi.

Hanımlar Lokali’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci tüm hanım misafirlerle tek tek ilgilendi, hallerini hatırlarını sordu, sohbet etti.

Ziyaret esnasında devam eden Aile Danışmanlık Semineri’ne katılan Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Aile Danışmanı Sosyolog Sibel Hersanlıoğlu’na çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Kimyeci Aile Danışmanlık hizmeti hakkında yaptığı açıklamada; “Değerli hanım vatandaşlarımız buraya her hafta belirlenen program kapsamında geliyorlar. Aile bağlarını kuvvetlendirmek, çocuk – aile ilişkilerini, eşler arası diyalogu pekiştirmek, kısaca Türk Milletinin temel yapı taşı olan aile bağlarını kuvvetlendirmek için çok önemli bir görev üstlenmiş oldunuz. Şahsınızda emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu güzel seminerlere katılan hanım vatandaşlarımıza da teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Kimyeci Hanımlar Lokali’nde ücretsiz hizmet veren Diyetisyeni de ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Diyetisyen hizmeti ile 6 ayda 40 kilo veren hanım vatandaşla sohbet eden Başkan Kimyeci, “Toplumun temel yapıtaşı aile, aileler sağlıklı olursa toplum mutlu olacak. Fazla kilolar sağlık açısından herkese tehdit oluşturur. Bu anlamda fedakârlıklarından dolayı diyetisyen arkadaşımıza ve zaman ayırmak sureti ile buraya gelen hanım vatandaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.”

Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Hanımlar Lokali içerisinde hizmet verecek olan, Kuaförlük ve Fizyoterapist çalışmalarının gerçekleştirileceği yeni salonun açılışını gerçekleştirdiler. Başkan Kimyeci açılış esnasında yapmış olduğu konuşmada; “ Sayın Cumhurbaşkanımızın “Hanımlar hizmetlerin en güzeline layık.” Düsturu karşısında açtığımız hanımlar lokalimizde, spor hizmetleri, fitness, aerobik hizmetleri veriyoruz. Ücretsiz çay, kahve ikramlarımız, çocuklarımız için salon tipi oyun grubumuz, aynı zamanda diyetisyen hizmetimiz, Sosyolog eşliğinde Aile Danışmanlığı hizmetimiz devam ediyor. Bugün de hanımlar lokalimizde kuaförlük hizmeti ve fizyoterapist tedavi uygulamalarını hizmete sunmak bizler için büyük bir şeref. Katılımlarınızdan, desteklerinizden dolayı ben sizlere teşekkür ederim. Sizlere bu güzel hizmetleri yapma konusunda imkan sağladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Nursel Kimyeci ise konuşmasında; “Sosyal Belediyecilik çalışmalarında değerli eşim İsmail Kimyeci, hanımlara yönelik çok güzel hizmetlerde bulunuyor. Ona çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi.  

Açılış merasiminin ardından Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Moda Tasarım kursunu tamamlayan kursiyerlerin sertifikalarını da Hanımlar Lokali’nde takdim ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yayın Tarihi : 02 Ağustos, 2018