today27.03.2019 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ’DEN MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

BAŞKAN KİMYECİ’DEN MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında gerek Türkiye’de gerekse Hatay’da halkın büyük bir teveccüh göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkanlık Sisteminin ilk Cumhurbaşkanı seçmesinden ve AK Parti’ye verilen desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Başkan Kimyeci, ziyaret programları kapsamında Aksaray, Altınçay, Saraycık, Saraykent, Ürgenpaşa ve Bağrıyanık Mahallelerini ziyaret ederek, başta mahalle muhtarları olmak üzere, mahalle temsilcileri ve vatandaşlara teşekkür etti.

Ziyaretler sırasında konuşan Başkan Kimyeci; “24 Haziran ülkemizi ilgilendiren en önemli dönüm noktası, bir köşe noktasıydı. Şükürler olsun ki siz milletimizin feraseti ile sıkıntılar geride kaldı. Ülkemizin kalkınması, gelişmesinden yana milletimiz bir teveccüh ortaya koydu. Cumhurbaşkanımızın şahsında önce dua sonra oy desteği ile bu güzel tablonun çıkmasına destek oldunuz. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımız sizlere ayrı ayrı teşekkürlerini gönderiyorlar. Türkiye’mizin istikrarını, istikbalini ve istiklalini temin edecek ve aydınlık Türkiye’yi oluşturmak için çok önemli bir karar verilmiş oldu. Son on altı yılda yapılan güzel hizmetler, önümüzdeki beş yıllık zaman diliminde daha da artan bir ivme ile daha hızlı kararlar alınarak ülkemizi geleceğe taşıyacak. Emeklerinize sağlık. Katkı ve desteklerinizden dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Sağ olun, var olun.” dedi.

Başkan Kimyeci, ziyaretler sırasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

Mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyetleri ifade ettikleri konuşmalarının ardından Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini ileterek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

Yayın Tarihi : 08 Ağustos, 2018