today20.04.2019 Cumartesi
BAŞKAN KİMYECİ, MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN KİMYECİ, MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

 

        Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında gerek Türkiye’de gerekse Hatay’da halkın büyük bir teveccüh göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkanlık Sisteminin ilk Cumhurbaşkanı seçmesinden ve AK Parti’ye verilen desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor.

       Başkan Kimyeci, ziyaret programları kapsamında Akasya Mahallesi’ni ziyaret ederek, başta mahalle muhtarları olmak üzere, mahalle temsilcileri ve vatandaşlara teşekkür etti.

       Ziyaretler sırasında konuşan Başkan Kimyeci; “24 Haziran Türkiye’mizin kaderini belirleyen bir seçimdi. Millet olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemizin kalkınmasını, gelişmesini devam ettirmek için milletimiz destek oldu, oy verdi. Ülkemizin bölünmesini isteyenlere karşı milli bir duruş sergileyerek vatanımız, milletimiz, bayrağımız için milletimiz sandıklara sahip çıktı. Şu anda Türkiye’miz dünyanın en güçlü 16 ülkesi haline geldi. 5 yıl içinde dünyanın en güçlü ilk 10 ülkesi içerisinde yer alacak.  Katkı ve desteklerinizden dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

        Başkan Kimyeci, ziyaretler sırasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

        Mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyetleri ifade ettikleri konuşmalarının ardından Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini ileterek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Yayın Tarihi : 09 Ağustos, 2018