today17.07.2019 Çarşamba
ANTAKYA BELEDİYESİ KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ MAĞAZASI YOKSUL VATANDAŞLARA YARDIM ELİ UZATIYOR

ANTAKYA BELEDİYESİ KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ MAĞAZASI

YOKSUL VATANDAŞLARA YARDIM ELİ UZATIYOR

 

         Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesinde yoksul vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ettiği bildirildi.

            Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi iki mağaza ve bir mobil araç ile yoksul vatandaşlarımıza, hayırseverlerimiz tarafından bağışlanan yardımları ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Mağazamıza gelme imkanı bulunmayan vatandaşlarımıza mobil paylaşım aracımız ile evlerine kadar yardımları ulaştırıyoruz. Haftada ortalama 70 ihtiyaç sahibi ailemiz ile hayırseverlerimiz arasında gönül köprüsü kuruyoruz. Tüm hayırseverlerimizi katkı sağlamaları için mağazamıza davet ediyoruz.”

            Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamanın devamında hayırseverlerin evlerinden özel kurye ile yardımlar alınmak suretiyle hizmet verildiği, destek vermek isteyenlerin Antakya Belediyesi Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş projesi ekibinden, halkla ilişkiler biriminden ya da 0326 213 16 15, 0326 221 93 33 numaralı telefonlardan proje hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekleri bildirildi.

Yayın Tarihi : 05 Eylül, 2018