today17.07.2019 Çarşamba
ANTAKYA BELEDİYESİ EĞİTİM VE OKUMA SALONU YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ KAYITLARINA DEVAM EDİYOR

ANTAKYA BELEDİYESİ EĞİTİM VE OKUMA SALONU

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ KAYITLARINA DEVAM EDİYOR

 

Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik çatısı altında öğrencilerin eğitimlerine destek olmak, ihtiyaç sahibi öğrencilerin ücretsiz olarak özel ders alabilme imkanı bulabilmeleri amacıyla kurmuş olduğu Eğitim ve Okuma Salonunda 2018 – 2019 eğitim öğretim yılı kayıtlarının devam ettiği bildirildi.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çalışmalarımız kapsamında hayata geçirdiğimiz Eğitim ve Okuma Salonu’muzda yeni eğitim öğretim yılının startını verdik. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin derslerine katkı sağlamak, sınavlara hazırlanırken eksiklerini gidermek, tüm öğrencilerimizin hiçbir ücret ödemeden eğitime destek kurslarımızdan yararlanma imkanı bulmaları amacıyla kurduğumuz Eğitim ve Okuma salonumuzda 2018 – 2019 Eğitim ve Öğretim yılı kayıtlarımız devam ediyor.

Antakya içerisinde ikamet eden tüm sınıf seviyelerinde ve mezun gruplarında kayıt alıyor, öğrencilerimizin gerek derslerine katkı sağlamakta gerekse sınavlara hazırlanmalarında destek sağlamayı amaçlıyoruz.

Eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin dersleri akşam, mezun gruplarımızınki ise gündüz veriliyor. Öğrencilerimize ücretsiz kurs hizmetinin yanı sıra, ücretsiz kitap, deneme sınavları ve tarama testleri de veriyoruz.

Kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz ikametgâh, kimlik fotokopisi ve öğrenci belgesi ile Bağrıyanık Mahallesi askeri kışla karşısında bulunan Eğitim ve Okuma salonumuza başvurabilirler. 

Yeni eğitim öğretim döneminde Eğitim ve Okuma Salonu kursiyerlerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimize derslerinde ve sınavlarda başarılar diliyoruz.”

Yayın Tarihi : 05 Eylül, 2018