today22.02.2019 Cuma
BAKAN SOYLU’NUN KİMYECİ SEVGİSİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay’ı Ziyaret Etti

BAKAN SOYLU’NUN KİMYECİ SEVGİSİ

 

          Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere şehrimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Yayladağı Geçici Barınma Merkezi’ni ziyaret etti.

          İçişleri Bakanı Soylu’ya Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti İl Gençlik Kolları Şaban Kurt, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve çok sayıda basın mensubu eşlik etti.

          Yayladağı Geçici Barınma Merkezi’ni ziyaret eden İçişleri Bakanı Soylu, Mülki İdare Amirleriyle toplantı gerçekleştirdi. İçişleri Bakanı Soylu, daha sonra Suriyeli mülteciler ile bir araya gelerek sohbet etti, hal hatır sordu. İçişleri Bakanı Soylu, ziyaret sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

          BAKAN SOYLU’NUN KİMYECİ SEVGİSİ

          İçişleri Bakanı Soylu’nun, Hatay ziyareti sırasında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye olan yakın ilgisi ve sevgisi dikkat çekti. İçişleri Bakanı Soylu ve Başkan Kimyeci ziyaretler esnasında zaman zaman sohbetlerde bulunarak sıcak görüntüler sergilediler. Yaklaşan seçimlerle ilgili de görüşlerini açıklayan İçişleri Bakanı Soylu ve Başkan Kimyeci; “Allah’ın izniyle Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni ve Hatay’ın 15 ilçesini kazanmak için elbirliğiyle çalışacağız ve kazanacağız. Hükümetimiz, AK Parti İl ve ilçe teşkilatlarımız ve vatandaşlarımızla bir beraber olarak Hatay’ın 15 ilçe belediyesini ve Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak ve vatandaşımıza Hatay’da layık olduğu hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışacağız.” dediler.         

Yayın Tarihi : 10 Eylül, 2018