today18.06.2019 Salı
ANTAKYA BELEDİYESİ YENİ TABAKHANE CAMİ VE HÜSAMETTİN DOĞAN CAMİİ ÖNÜNDE CUMA SOFRASI KURDU

ANTAKYA BELEDİYESİ YENİ TABAKHANE CAMİ VE HÜSAMETTİN DOĞAN CAMİİ ÖNÜNDE CUMA SOFRASI KURDU

 

         Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi tarafından Narlıca Mahallesi Hüsamettin Doğan Camii önünde Cuma namazı çıkışında düzenlenen Cuma sofrası programına katıldı.

         Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Narlıca Mahallesi Hüsamettin Doğan Camii’de kılınan Cuma namazından sonra Mobil Mutfak aracılığıyla hazırlanan Cuma sofrası programında ikramları bizzat dağıtarak, Narlıca mahallesi sakinleriyle hoş sohbette bulundu. Vatandaşlarla istişareler yapma imkânı bulduğu için büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, programa katılanlarla uzun süre sohbet ederek, hayırlı cumalar dileğinde bulundu.

         Programın sonunda mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Kimyeci, muhtarlar ve mahalle sakinleri ile bu tür programlarda bir araya gelerek taleplerini dinlemeye devam ettiklerini, bu talepler doğrultusunda en iyi hizmetleri gerçekleştirme gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

         Antakya Belediyesi, ayrıca Haraparası Mahallesi Yeni Tabakhane Camii önünde Cuma sofrası kurdu. Haraparası Mahallesi Yeni Tabakhane Camii’de kılınan Cuma namazından sonra Mobil Mutfak aracılığıyla hazırlanan Cuma sofrası programında ikramlar dağıtıldı.

Yayın Tarihi : 08 Ekim, 2018