today22.05.2019 Çarşamba
KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

 

KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

 

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetlerine bir yenisini ekleyerek Mobil Paylaşım aracını hizmete sundu. Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi kapsamında hayırseverler tarafından yapılan giysi, ev eşyası, oyuncak, ayakkabı, kırtasiye malzemeleri gibi yardımlar mobil paylaşım aracılığı ile merkeze uzak kırsal mahallelerde ikamet eden yoksul vatandaşların ihtiyaçlarını temin etmelerini sağlıyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada merkeze uzak, kırsal mahallelerde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşların Odabaşı Ek Hizmet Binası içerisindeki mağazaya gelmelerine gerek kalmadan kapılarının önüne kadar gelen Mobil Paylaşım aracından 7 parçadan oluşan giyim yardımlarını temin edebilecekleri belirtildi.

Veren elin, alan eli görmediği, alan elin mahcubiyet yaşamadan ihtiyacını temin ettiği Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi her geçen gün daha çok yoksul vatandaşa yardım eli uzatırken, hayırseverlerin desteklerini bekliyor.

Yapılan açıklamaya göre Mobil Paylaşım aracı son olarak Esenlik Mahallesi’nde ihtiyaç sahibi vatandaşların kapılarına kadar giderek hayırseverler tarafından bağışlanan mobilya yardımlarını teslim etti.

Yayın Tarihi : 26 Kasım, 2018