today20.02.2019 Çarşamba
KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ HUZUREVİ’NDEKİ YAŞLILARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

 

 

Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında yürütülen Kardeşinle Sevgiyle Paylaş Projesi, hayırseverler tarafından bağışlanan 192 çanta ve cüzdanı Huzurevi’ndeki yaşlılara hediye etti.

Antakya Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde yürüttüğümüz Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projemiz ile hayırseverler tarafından yapılan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak, hayır köprüsü görevi görmeye devam ediyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında son olarak, bir hayırseverimiz tarafından yapılan çanta ve cüzdan bağışlarının tamamını Serinyol Mahallesi’nde bulunan Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde yaşamlarını sürdüren değerli büyüklerimize hediye ettik. Toplamda 192 huzurevi sakinimize hediyelerini takdim ettik. Çalışmalarımız bundan sonraki süreçte de devam edecek.”

Yapılan açıklamaya göre Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ali Yurdakul, yapılan hayırlara vesile olmaya imkan tanıması, huzurevi yaşlılarını unutmayarak hediyelerin takdim edilmesini sağlamasından dolayı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye teşekkürlerini ileterek, çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

Yayın Tarihi : 13 Şubat, 2018