“ OTANTİK ANTAKYA YÖRESEL LEZZETLERİ ” PRİME MALL AVM’ DE HİZMETE AÇILDI

     İşletme Sahipliğini Veli Gençay ve Remzi Kınay’ın yaptığı “Otantik Antakya Yöresel Lezzetleri” adlı restaurant Antakya Prime Mall Alışveriş Merkezi’nde açıldı.

 

     Restaurantın açılışını Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Belediyesi Başkan Vekili Aytaç Kınay, İşletme Sahipleri Veli Gençay ve Remzi Kınay ile birlikte yaparken, Antakya yöresine ait birbirinden farklı lezzetlerin sunulduğu restaurantın açılış törenine İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Şenköy Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Belediye Meclis Üyesi Rıfat Dönmezal, Antakya Musevi Cemaat Vakfı Başkanı Şaul Cenudioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Hayrettin Çolakoğlu, Prime Mall Antakya AVM Müdürü Onur Sapmaz, Ortodoks Kilisesi Eski Başkanı Josef Naseh, Domder Başkanı Mustafa Karabulut ve diğer davetliler katılım gösterdi. 

 

  Açılışta değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Savaş, “Altyapısı baştan aşağı yenilenen, tarihi mekânlarına sahip çıkılan, üstyapı çalışmalarıyla daha modern bir kent kimliği kazanma yolunda emin adımlarla ilerleyen Antakyamızı daha yaşanabilir, daha güzel bir görünüme kavuşturma yolunda hızla ilerliyoruz. Açılan böylesine güzide mekân ve işletmelerle şehrin kalitesi bir nebze daha artmıştır. Antakya örnek bir şehir olacak. Bunun için hep birlikte somut adımlar atıyor, hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Çocuklarımıza daha güzel bir Antakya vermek istiyoruz. Bugün açılışı için buluştuğumuz bu tesisimizin hayırlı uğurlu olmasını, bol kazançlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

 

Tarih: 06/02/2012 09:20:20
Sitemizi nasıl değerlendirirsiniz?
Çok iyiİyiDaha iyi olabilirYetersiz