today09.12.2023 Cumartesi
BAŞKAN YILMAZ VE KAYMAKAM AKDAŞ TADİLATI YAPILACAK SEMT PAZARI ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

                BAŞKAN YILMAZ VE KAYMAKAM AKDAŞ TADİLATI YAPILACAK SEMT PAZARI ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Antakya’da kısa sürede çok büyük işler başaran Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, kentin ayağa kalkması için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Başkan Yılmaz, deprem yorgunu kenti vatandaşlarla el birliği içinde ayağa kaldırmak amacıyla istişarelerini de aralıksız sürdürüyor. Yol çalışması, temizlik çalışması, park ve bahçe çalışmalarının yanı sıra deprem dolayısıyla aksayan hizmetlerin de yeniden işler hale getirilmesi çalışmalarını deneyimli ekipleri vasıtasıyla takip eden Başkan Yılmaz, kentin 95 mahallesi ve 50’den fazla konteyner kent bölgesinde asli hizmetleri aralıksız sürdürüyor.

Başkan Yılmaz, Akasya ve Aksaray Mahallelerine hizmet veren semt pazarının depremin ardından yeniden hizmet vermeye başlayacağını açıkladı.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya Kaymakamı Abdullah Akdaş ve Mahalle Muhtarı Ramazan Çelik ile birlikte deprem sonrasında hasar alan ve tadilatı yapılacak olan Akasya Mahallesi semt pazarı alanında incelemelerde bulundular.

Başkan Yılmaz yeniden hizmete sunulacak semt pazarının tadilatının en kısa sürede gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade ederek, desteklerinden dolayı Antakya Kaymakamı Abdullah Akdaş’a teşekkürlerini iletti.

 

Yayın Tarihi : 10 Kasım, 2023